Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 17 9 12 Dec 20 St Augustine's Gold
66  F Epplett 3/5 J Laforest 3/5 L Cooper 2/9
def by Peninsula Pacers
5/67  A Perry 3/3
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #2) 
Under 14 Division 1 9 12 Dec 20 Peninsula Kingfishers
34  JO Young-Thompson 2/4
def by Seaforth Sixers
1/35  
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #1) 
Under 14 Division 1 9 12 Dec 20 Collaroy Plateau Power
6/147(cc) N Evans 29  H Sheehan 2/29
def Peninsula Lightning
57  N Evans 3/0
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #3) 
Under 13 Division 2 9 12 Dec 20 Peninsula Sharks
7/87(cc) F Ralston 41*  J Potgieter 3/7 (inc hat-trick) A Kandasamy 2/3
def by Harbord Jaguars
125 J DOBBS 36  S Borrow 2/8 A Adams 2/15
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Under 13 Division 2 9 12 Dec 20 Collaroy Plateau Neutrons
6/92(cc)  C Webb 2/1 H White 2/12
def Peninsula Heat
76 C Webb 38*  C Dickson 3/0 C Blyton 2/3
Lake Park 
Under 13 Division 1 9 12 Dec 20 Seaforth Stingrays
59  M Taylor 2/8 C Death 2/14 A Turner 2/22
def by Peninsula Pacers
3/258(cc) C Death 59 l coy 56* H Campbell 30* C Bradstreet 28* M Taylor 27*  
Dee Why 
Under 12 Division 1 9 12 Dec 20 Peninsula Sharks
135 A Scamps 41 C Mervin 27*  C Willey 2/7
def St Augustine's Gold
31  N Kolodzinski 6/8
Newport Oval 
Under 12 Division 1 9 12 Dec 20 Harbord Warriors
66  JB Godwin 2/6
def by Peninsula Pacers
120 R Rulli 28  W Dryburgh 2/1 E Williams 2/18 A Isaac 2/26
Manly-West Park 
Under 12 Division 2 9 12 Dec 20 Collaroy Plateau Thunder
2/51  
def Peninsula Scorches
50  O Wiltshire UA 3/5
David Thomas (Oval 1) 
Under 12 Division 2 9 12 Dec 20 Harbord Huntsmen
4/88  
def Peninsula Heat
85 C Fitzsimmons 26*  H Turner 2/2 B Baer 2/7
Kierle Park (Oval 2) 
Under 11 Girls 9 12 Dec 20 Wakehurst Diamonds
6/84(cc)  
def Peninsula Sparklers
2/65(cc)  
Millers Reserve (Oval 1) 
Under 13 Girls 9 12 Dec 20 Peninsula Stars
63  L Hughes 2/8 O Murchison 2/10
def by Wakehurst Diamonds
2/101(cc)  
David Thomas (Oval 2) 
Under 15 Girls 9 12 Dec 20 Peninsula All Stars
8/90(cc)  
def Seaforth Strikers
3/88(cc)  
Passmore (Oval 2) 
Under 11 Division 1 8 12 Dec 20 Peninsula Heat
11/128(cc)  H Hacking 2/18
def by Harbord Bashers
6/195(cc)  J Williamson 2/14
Hitchcock Park 
Under 11 Division 2 8 12 Dec 20 Seaforth Stars
11/131(cc)  X Lonesborough 4/13 J Bridges 3/13 E Howard 2/15 L Munro 2/17
def by Peninsula Lightning
4/187(cc) X Lonesborough 31*  
Balgowlah North Primary 
Under 11 Division 2 8 12 Dec 20 Harbord Jets
11/77(cc)  B Wagner 4/10 J Owler 3/2
def by Peninsula Pacers
5/208 J Owler 36* T Cansick 26*  
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #5) 
Under 11 Division 2 8 12 Dec 20 Peninsula Scorchers
6/151 L Corcoran 25*  A Anderson 3/14
def Wakehurst Black
8/121  H Robertson 3/8 J Stefanatos 2/10 L Corcoran 2/11
Newport Oval 
Under 11 Division 2 8 12 Dec 20 Peninsula Stars
4/157(cc)  M Tapper 2/16
def Forest
9/66(cc)  E Cooper 2/4
Newport Oval 
Under 10 Division 1 8 12 Dec 20 Harbord Sharks
6/160(cc)  J Crookshanks 2/17
def Peninsula Pacers
12/98(cc)  H Storey 2/5 S Hughes 2/6 T Redwood 2/7
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #5) 
Under 10 Division 2 8 12 Dec 20 Beacon Hill Blues
8/116(cc)  J Jansen 3/2 A Walling 2/26
def by Peninsula Heat
7/141(cc) E Mcshane 30*  A Rhodes 2/14
Boondah 
Under 10 Division 2 8 12 Dec 20 Harbord Jets
6/117(cc)  C Corcoran 2/10
def Peninsula Scorchers
10/110(cc)  F Foulsham 2/4 J Vickery 2/11 X Williams 2/16
Kierle Park (Oval 2) 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 8 12 Dec 20 Blaster Sixers
v Blaster Scorchers
 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 8 12 Dec 20 Blaster Thunder
v Blaster Heat
 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 8 12 Dec 20 Blaster Hurricanes
v Blaster Stars