Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 17 2 24 Oct 20 Peninsula Pacers
v St Augustine's Gold
Griffith Park 
Under 14 Division 1 2 24 Oct 20 SPX Red
109 M Lynn 27  S Tipton 3/8 K Higgs 2/10
def by Peninsula Kingfishers
3/111 S Tipton 32*  R O'Reilly 2/8
Passmore (Oval 1) 
Under 14 Division 1 2 24 Oct 20 Peninsula Lightning
121 E Henry 45  A Troxler 2/6
def by Harbord Hornets
1/203(dec) A Greenland 68* J James 53*  
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #1) 
Under 13 Division 2 2 24 Oct 20 Wakehurst Devils
def Peninsula Sharks
46  
Lionel Watts (Oval 1) 
Under 13 Division 2 2 24 Oct 20 Harbord Grasshoppers
6/72  J Baker 2/4
def Peninsula Heat
71  J Grattan-Smith 2/5 H Stones 2/11 Z Lee 2/15
Passmore (Oval 2) 
Under 13 Division 1 2 24 Oct 20 Peninsula Pacers
6/142(cc) M Taylor 29* l coy 28*  H Matthews 3/9
def St Augustine's Gold
114  M Henderson 2/1 J Cook 2/18
Warriewood Valley Sports Ground 
Under 12 Division 1 2 24 Oct 20 Peninsula Pacers
drew SPX Blue
Hitchcock Park 
Under 12 Division 1 2 24 Oct 20 Collaroy Plateau Charges
5/223 M MILLINER 64 A Hill 44* L Kelly 30*  L Merry 2/25
drew Peninsula Sharks
Allambie Heights Oval 
Under 12 Division 2 2 24 Oct 20 Peninsula Scorches
v Harbord Thunder
Newport Oval 
Under 12 Division 2 2 24 Oct 20 Peninsula Heat
v Beacon Hill Boomers
Tania Park (Oval 2) 
Under 11 Girls 2 24 Oct 20 Peninsula Sparklers
5/70  
def Harbord Marlins
6/66  
David Thomas (Oval 3) 
Under 13 Girls 2 24 Oct 20 Wakehurst Diamonds
0/68  
def Peninsula Stars
3/66(cc)  
Millers Reserve (Oval 2) 
Under 15 Girls 2 24 Oct 20 Peninsula All Stars
0/140(cc) E Henry 41* F Poate 27*  
def Collaroy Tornadoes
2/88(cc)  
Passmore (Oval 1) 
Under 11 Division 1 1 24 Oct 20 St Augustine's Gold
def Peninsula Heat
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #5) 
Under 11 Division 2 1 24 Oct 20 Peninsula Lightning
v BYE
 
Under 11 Division 2 1 24 Oct 20 Harbord Dragons
20/66(cc)  R English 3/6 J Pike 2/2 A Burrell 2/6 J Mahon 2/6 E Cooper 2/12
def by Peninsula Stars
3/155(cc)  C Mcgraw 2/4
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Under 11 Division 2 1 24 Oct 20 Peninsula Pacers
3/153  
def Seaforth Giants
9/64(cc)  L Laird 3/3
Hitchcock Park 
Under 11 Division 2 1 24 Oct 20 Peninsula Scorchers
5/150  
def Forest
8/117  
Kierle Park (Oval 2) 
Under 10 Division 1 1 24 Oct 20 Peninsula Pacers
7/113(cc)  
def by Seaforth Panthers
3/130(cc)  
Hitchcock Park 
Under 10 Division 2 1 24 Oct 20 Peninsula Heat
9/121(cc)  S McEvilly 3/16
def Seaforth Komodos
8/113(cc)  
Newport Oval 
Under 10 Division 2 1 24 Oct 20 Beacon Hill Beacons
0/124(cc)  
def Peninsula Scorchers
0/113(cc)  W Coetsee 2/17
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 1 24 Oct 20 Blaster Scorchers
v Blaster Hurricanes
 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 1 24 Oct 20 Blaster Heat
v Blaster Stars
 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 1 24 Oct 20 Blaster Thunder
v Blaster Sixers