Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
Under 17 17 20 Mar 21 Peninsula Pacers
drew SPX Purple
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #1) 
Under 13 Division 2 18 27 Mar 21 Peninsula Heat
6/154(cc) J Baker 38* J Munro 38*  
def Beacon Hill Bulldogs
7/109(cc) R Goodsall 25*  H Perkins 3/18
Lake Park 
Under 13 Division 1 18 27 Mar 21 SPX Gold
4/101  
def Peninsula Pacers
100 l coy 49 J Lind 28*  R Meares 2/4 R McCallum 2/6
Collaroy Plateau 
Under 12 Division 1 17 20 Mar 21 Wakehurst Green
drew Peninsula Pacers
Nolans Reserve (Nolans Reserve - Oval #5) 
Under 12 Division 1 17 20 Mar 21 Harbord Scorchers
drew Peninsula Sharks
Hitchcock Park 
Under 12 Division 2 17 20 Mar 21 Peninsula Scorches
drew Collaroy Plateau Lightning
Newport Oval 
Under 12 Division 2 17 20 Mar 21 St Augustine's White
drew Peninsula Heat
Tania Park (Oval 2) 
Under 11 Girls 18 27 Mar 21 Peninsula Sparklers
7/62(cc)  T O'Brien 3/6
def by Wakehurst Diamonds
2/112(cc)  
Millers Reserve (Oval 1) 
Under 13 Girls 17 20 Mar 21 Forest Emeralds
drew Peninsula Stars
David Thomas (Oval 3) 
Under 15 Girls 18 27 Mar 21 Peninsula All Stars
3/98(cc) J James 29  
def Forest Perry's
5/54(cc)  
David Thomas (Oval 3) 
Under 11 Division 1 17 27 Mar 21 Harbord Bashers
7/155(cc)  O Powell 3/13
def Peninsula Heat
18/110(cc) O Cotte 29  W Donnan 4/12 H Hacking 3/1 T Burns 3/6 S Guzman 3/15 W Boatman 2/8
Manly-West Park 
Under 11 Division 2 17 27 Mar 21 Peninsula Lightning
5/98(cc)  
def Harbord Dragons
7/89(cc)  E Naylor 2/5
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Under 11 Division 2 17 27 Mar 21 St Augustine's Green
5/87(cc)  
def by Peninsula Stars
5/127(cc)  
David Thomas (Oval 2) 
Under 11 Division 2 17 27 Mar 21 Peninsula Pacers
7/230 D Searles 31*  
def St Augustine's White
18/82(cc)  B Wagner 5/13 L Laird 3/5 T Cansick 2/1 R Staunton 2/4 L Haendl 2/5
Boondah 
Under 11 Division 2 17 27 Mar 21 Peninsula Scorchers
4/121(cc)  
def by St Augustine's Red
5/127(cc)  H Robertson 3/5
Hitchcock Park 
Under 10 Division 1 17 27 Mar 21 Peninsula Pacers
18/97(cc)  Z O'Connell 3/1 H Storey 3/4 f bull 3/5 T Redwood 2/4
def by Harbord Sharks
5/139(cc)  
Boondah 
Under 10 Division 2 17 27 Mar 21 Harbord Crusaders
8/153(cc)  J Raper 3/14 L Wright 2/11
def Peninsula Scorchers
12/110(cc)  
Kierle Park (Oval 2) 
Under 10 Division 2 17 27 Mar 21 Peninsula Heat
12/115(cc)  C Cruickshank 3/6 H Wheeler 2/5
def by Collaroy Plateau Volts
12/117(cc)  H Henri 2/5 I Casey 2/8
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #2) 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 17 27 Mar 21 Blaster Scorchers
v Blaster Stars
Warriewood Valley Sports Ground (MB Field 1) 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 17 27 Mar 21 Blaster Heat
v Blaster Sixers
Warriewood Valley Sports Ground (MB Field 2) 
Master Blaster Sat AM Jacksons Rd 17 27 Mar 21 Blaster Thunder
v Blaster Hurricanes
Warriewood Valley Sports Ground (MB Field 3) 
Under 14 Division 1 18 27 Mar 21 Peninsula Kingfishers
5/194(cc) H Claremont 47 J Hinton 30* S Roche 28 SB Tipton 27*  G Warnock 2/20
def Seaforth Sixers
8/162 L Overhoff 100  L Gereaux 3/7 K Higgs 2/8
Kitchener Park (Kitchener Park - Oval #1) 
Manly Mini Bash U14-15/A 4 2 Mar 21 Peninsula U13 Pacers
v St Augustine's U14 Gold
Lake Park 
Manly Mini Bash - U15A 4 2 Mar 21 Harbord Hornets
v Peninsula Power
David Thomas (Oval 3) 
Manly Mini Bash - U12/B 4 4 Mar 21 St Augustine's Gold
v Peninsula Pacers
Millers Reserve (Oval 1)